Mobilní telefony a tablety  Příslušenství k Mobilům a Tabletům  YOLOLIV Yolobox Přenosné zařízení pro live stream
YOLOLIV Yolobox Přenosné zařízení pro live stream
YOLOLIV Yolobox Přenosné zařízení pro live streamYOLOLIV Yolobox Přenosné zařízení pro live streamYOLOLIV Yolobox Přenosné zařízení pro live streamYOLOLIV Yolobox Přenosné zařízení pro live streamYOLOLIV Yolobox Přenosné zařízení pro live streamYOLOLIV Yolobox Přenosné zařízení pro live streamYOLOLIV Yolobox Přenosné zařízení pro live streamYOLOLIV Yolobox Přenosné zařízení pro live stream
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

YOLOLIV Yolobox Přenosné zařízení pro live stream

YOLOLIV Yolobox Přenosné zařízení pro live stream Malé zařízení na live streaming se vším, co potřebujete Od letošního jara svět už není tím, čím býval. Zcela zásadně se změnil způsob, kterým pracujeme a už nejsme závislí na velkých kancelářích nebo studiích. Zároveň významně vzrostly požadavky na mobilitu a dostupnost. Když už není možné se setkávat klasickým způsobem, tak…
Kategorie: Příslušenství k Mobilům a Tabletům
Kód: 3039048PN: #001Výrobce: SaramonicZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
31 289   včetně DPH
Cena bez DPH: 25 859 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 2.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)4.3. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)4.3. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

YOLOLIV Yolobox Přenosné zařízení pro live stream

Malé zařízení na live streaming se vším, co potřebujete

Od letošního jara svět už není tím, čím býval. Zcela zásadně se změnil způsob, kterým pracujeme a už nejsme závislí na velkých kancelářích nebo studiích. Zároveň významně vzrostly požadavky na mobilitu a dostupnost.

Když už není možné se setkávat klasickým způsobem, tak digitální setkání a live streaming se pro mnoho lidí staly nepostradatelnými. YoloBox od výrobce YoloLiv velmi usnadnil live streaming. Vše, co potřebujete, je v malé krabičce.

YoloBox je kodér, přepínač, monitor a rekordér v jednom. Je to přenosné multi-zdrojové zařízení, které dokáže vysílat zároveň až na třech platformách najednou.

Nyní můžete streamovat své setkání na YouTube, Facebooku nebo RTMP najednou. Stačí připojit fotoaparát k této krabičce. YoloBox umí přepínat až mezi pěti video zdroji (2x HDMI, 1x USB, 1x SD karta a 1x RTMP) v plném HD rozlišení najednou.

Vše snadno ovládáte pomocí 7“ dotykové obrazovky, která také zároveň funguje jako monitor. Velký dotykový displej zobrazuje výstupní streamovaný obraz a k tomu i ostatní vstupní obrazy. LCD displej také zobrazuje ovládací rozhraní, které vám umožní přepínat mezi informačními zdroji prostým klepnutím.

V menu si můžete přidat grafické prvky, jako vodoznaky, napsat titulky nebo přidat výsledkovou tabulku fotbalového utkání vašich dětí!

Při streamování se stačí připojit jen k místní síti pomocí WiFi, Ethernetu nebo 4G (SIM karta není součástí balení) a nastavit vlastní kanál pro streaming.

Dalším jedinečným rysem YoloBox je skutečnost, že vůbec nepotřebujete počítač ani jiné pomocníky pro spuštění online videa. Díky malé a kompaktní velikosti se snadno připevní na stativ nebo fotoaparát a lze jej využít jako monitor. Prostě už potřebujete jen sami sebe, fotoaparát a jednočlenný tým se může pustit do práce!

Pokud vaši příznivci nemohou sledovat vaše online vysílání, stačí ho zaznamenat na paměťovou kartu a zveřejnit později. Vestavěná baterie má přibližně tříhodinovou výdrž a lze ji dobít přes USB port z power banky.

Hlavní vlastnosti:

• Přenosné multi-přístrojové zařízení pro live streaming
• Dokáže přepínat až mezi pěti video zdroji
• Kodér, přepínač, monitor, rekordér - YoloBox má všechny funkce v jednom zařízení
• Ovládání přes dotykovou obrazovku
• Snadné nastavení
• Multi-cam nahrávání
• Rozlišení živého vysílání je 540p/720p/1080p
• Jednoduché přidání grafických prvků

Parametry

Druh příslušenstvíOstatní příslušenství