Foto a Video technika  Příslušenství k fotoaparátům  ZHIYUN Crane 2S stabilizátor (gimbal)
Zhiyun Crane 2S stabilizátor (gimbal)
ZHIYUN Crane 2S stabilizátor (gimbal)ZHIYUN Crane 2S stabilizátor (gimbal)ZHIYUN Crane 2S stabilizátor (gimbal)ZHIYUN Crane 2S stabilizátor (gimbal)ZHIYUN Crane 2S stabilizátor (gimbal)ZHIYUN Crane 2S stabilizátor (gimbal)ZHIYUN Crane 2S stabilizátor (gimbal)ZHIYUN Crane 2S stabilizátor (gimbal)ZHIYUN Crane 2S stabilizátor (gimbal)
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ZHIYUN Crane 2S stabilizátor (gimbal)

ZHIYUN Crane 2S Podpořte svoji tvořivost se stabilizátorem Zhiyun Crane 2S Když značka Zhiyun přišla se stabilizátorem Crane 2 téměř před třemi roky, vyvolali revoluci v oblasti výroby gimbalů tím, že vyrobili gimbal pro všechny. Na novém a vylepšeném Crane 2S najdete hned několik funkcí, které podpoří vaši kreativitu a ulehčí práci při natáčení videí. Extrémně silné…
Kategorie: Příslušenství k fotoaparátům
Kód: 2912208PN: C020113INTVýrobce: ZHIYUNZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
17 590   včetně DPH
Cena bez DPH: 14 537 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 30.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)3.11. / od 160 Kč
Na výdejním místě (ČR)3.11. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

ZHIYUN Crane 2S

Podpořte svoji tvořivost se stabilizátorem Zhiyun Crane 2S

Když značka Zhiyun přišla se stabilizátorem Crane 2 téměř před třemi roky, vyvolali revoluci v oblasti výroby gimbalů tím, že vyrobili gimbal pro všechny. Na novém a vylepšeném Crane 2S najdete hned několik funkcí, které podpoří vaši kreativitu a ulehčí práci při natáčení videí.

Extrémně silné motory

S vysokou optimalizací řídicích algoritmů a výkonu motoru Crane 2S nyní hravě zvládne opravdu velké fotoaparáty jako BMPCC 6K, Panasonic S1H nebo EOS 1DX Mark III a přitom zůstává kompaktní a lehčí než jeho předchůdce.

Inovativní FlexMout systém nasazení fotoaparátu

Zhiyun ukazuje proč je globální jedničkou na trhu gimbalů. Nasazovaní a sundávaní fotoaparátů spolu se správným vybalancováním může zabrat spoustu času. Zhiyun posouvá laťku a přichází s novým systémem FlexMount pro nasazení a uvolnění techniky, který tento proces značně zjednodušuje. Destička je kompatibilní se systémem Arca Swiss takže jej jednoduše můžete použít také pro video stativ.

Nový OLED displej

Nový OLED displej o velikosti 0,96“ poskytuje větší náhled umožňující procházení celého menu během několika vteřin a plynulé přepínání mezi různými režimy.

Nový systém dvojitých zámků a jednoduché vyvážení

Nové řešení tříosé aretace přináší výbornou stabilitu bez otřesů. Nově vytvořený uzamykací systém může uzamknout tři osy bez znatelného otáčení. Konstrukce je vybavena dvojitými zámky, aby byla zajištěna 100% bezpečnost fotoaparátu na závitu během cestování nebo skladování. Máte dokonce možnost nastavit pevnost bezpečnostního zámku podle svých potřeb.

Natáčení videa vertikálně pro mobilní zařízení

Vzhledem k tomu, že video obsah je víc a víc určen pro mobilní zařízení, je důležité mít techniku, která umožní produkovat videa ve vertikálním zobrazení. CRANE 2S je standardně dodáván s vertikálním rychloupínáním s bezpečnostním zámkem, které umožní jak horizontální tak vertikální upevnění fotoaparátu nebo kamery.

Ergonomická rychlá volba pro ovládaní režimů

Přepínaní mezi režimy je rychlé díky ergonomicky umístněnému ovladači na přední straně gimbalu.

Crane 2S nabízí 6 režimů:

• Pan Following – sledování v ose otáčení
• Following – sledování ve všech osách otáčení
• Lock – uzamčení všech os se zaměřením na 1 bod
• POV – pohled první osoby
• VORTEX – 360° záběry ve všech směrech kolem vlastní osy
• GO – Okamžitě uvolní potenciál všech motorů a přizpůsobí se rychlejším pohybům při sportu nebo při natáčení z jedoucího automobilu / motocyklu, atd.
• Nekompromisní rychlost, plynulé pohyby a přechody
• Pro usnadnění výkonných funkcí v různých fotografických prostředích je CRANE 3S poháněn novým systémem algoritmů Instune 9.generace, který umožňuje výjimečnou rychlost a plynulost reakce na pohyb. Při rychlém akčním natáčení je CRANE 2S schopen odolávat dokonce velkým větrům a přetížením bez jakýchkoli potíží nebo kompromisů. Pomocí ovladače na těle gimbalu můžete přímo nastavovat dokonce i rychlost každé osy a řadu parametrů, díky kterým budete více flexibilní.

Vyjímatelné baterie v lehké a pevné karbonové rukojeti

Technika pro natáčení videa je poměrně těžká. Rukojeť Crane 2S je vyrobena z karbonu pro snížení hmotnosti. Baterie jsou vyjímatelné a na jedno nabití můžete natáčet dlouhých 12 hodin.

Pokročilé filmové možnosti

Gimbal Crane 2S díky aplikaci pro iOS a Android disponuje také pokročilými kinematografickými funkcemi jako je Panorama, Timelapse, Motionlapse a Long Exposure Timelapse.

Ovládání ostření a zoomovaní

CRANE 2S podporuje digitální ovládání ostření pomocí vestavěného zaostřovacího kolečka na gimbalu. Kromě toho je zlepšeno tlumení otáčení zaostřovacího kolečka, aby se zvýšila svalová paměť kameramanů pro zaostření. Ovládání digitálního ostření je k dispozici pouze pro kompatibilní fotoaparáty a objektivy. Kompatibilní fotoaparáty a objektivy naleznete v seznamu kompatibilních fotoaparátů na webu výrobce.

K stabilizátoru Crane 2S je možné dokoupit příslušenství pro přenos obrazu TransMount, ostřící a zoomovací motory, držák pro telefon, rukojeť nebo grip.

Hlavní vlastnosti

Pro digitální zrcadlovky, bezzrcadlovky, unese i těžší sestavy jako Nikon D850, Canon EOS 1DX Mark III, Panasonic Lumix S1H nebo Blackmagic BMPCC 6K
Karbonová rukojeť a FlexMount pro rychlé nasazení fotoaparátu nebo kamery
Ovládací panel s přímými tlačítky, nastavovacím kolečkem a OLED displejem
Horizontální i vertikální natáčení videa
Systém dvojitých zámků ramen a jednoduché vyvážení
Inteligentní vyvažování a kalibrace jednotlivých ramen
6 kreativních režimů: Timelapse, Motion Timelapse, POV, Follow, Pan Follow, GO, Vortex
Pokročilé filmařské funkce
Výměnné baterie poskytující provoz až 12 hodin
Bezdrátové připojení, ovládání a přenos obrazu s chytrým telefonem a bohaté přídavné příslušenství

Obsah balení

Stabilizátor Crane 2S
Rychloupínací destička a základna
3x 18650 Li-Ion baterie s nabíječkou
USB-C kabel
Mini stativ
Podpora pro objektiv
Canon kabel USB-C LN-MBUC-A01 / LN-NBUC-A01
Panasonic kabel USB-C LN-UCUC-A01
Sony kabel USB-C LN-UCUS-A01
3x 1/4"-20 šroub
M1.5 / M2 / M4 klíče
Přepravní kufr

Parametry

Typ příslušenstvíOstatní příslušenství