Foto a Video technika  Příslušenství k fotoaparátům  ZHIYUN Crane 3S-E stabilizátor (gimbal)
Zhiyun Crane 3S-E stabilizátor (gimbal)
ZHIYUN Crane 3S-E stabilizátor (gimbal)ZHIYUN Crane 3S-E stabilizátor (gimbal)
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ZHIYUN Crane 3S-E stabilizátor (gimbal)

ZHIYUN Crane 3S-E Nové super motory gimbalu CRANE 3S přináší nosnost až 6,5 kg. To otvírá nové možnosti filmařům a tvůrcům videí, kteří tak mohou používat na stejném gimbalu jeden den digitální zrcadlovku nebo bezzrcadlovku a další den profesionální kameru, jako Sony FX9, Red Dragon nebo Arri Alexa. Správně nakloněná osa naklápění 55° je navržena pro dokonalé zobrazení záběru…
Kategorie: Příslušenství k fotoaparátům
Kód: 2841095PN: C020017INTEVýrobce: ZHIYUNZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
22 415   včetně DPH
Cena bez DPH: 18 525 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 6.8. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 7.8. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

ZHIYUN Crane 3S-E

Nové super motory gimbalu CRANE 3S přináší nosnost až 6,5 kg. To otvírá nové možnosti filmařům a tvůrcům videí, kteří tak mohou používat na stejném gimbalu jeden den digitální zrcadlovku nebo bezzrcadlovku a další den profesionální kameru, jako Sony FX9, Red Dragon nebo Arri Alexa. Správně nakloněná osa naklápění 55° je navržena pro dokonalé zobrazení záběru a umožňuje dostatek místa pro připevnění velkých kombinací kinematografických kamer.

Rozšiřující modul pro velké kamery
Pro použití větších filmových kamer je možné na gimbal snadno připojit rozšiřující modul, čímž získáte více místa. U menších digitálních zrcadlovek lze tento rozšiřující modul odpojit, aby byla zajištěna větší přenositelnost. Gimbal CRANE 3S-E bude s vaším současným video vybavením fungovat bezproblémově, rychle a flexibilně.

Nekompromisní rychlost, plynulé pohyby a přechody
Pro usnadnění výkonných funkcí v různých fotografických prostředích je CRANE 3S poháněn novým systémem algoritmů Instune 9.generace, který umožňuje výjimečnou rychlost a plynulost reakce na pohyb. Při rychlém akčním natáčení je CRANE 3S-E schopen odolávat dokonce velkým větrům a přetížením bez jakýchkoli potíží nebo kompromisů. Pomocí ovladače na těle gimbalu můžete přímo nastavovat dokonce i rychlost každé osy a řadu parametrů, díky kterým budete více flexibilní.

Vylepšený systém ostření a zoomování
Ovládání zoomovaní a ostření bylo přizpůsobeno kinematografickým potřebám. Ovládání může být provedeno synchronně přes rukojeť SmartSling Handle (model Crane 3S). Model Crane S-E umožňuje ostření pouze na těle Gimbalu při použití s ostřícími motory Follow Focus (doplňkové příslušenství).

Odnímatelná rukojeť
Další novou funkcí jsou odnímatelné rukojeti, což zajišťuje možnost zvolit si mezi rukojeťmi TransMount SmartSling (Crane 3S) nebo EasySling (Crane 3S-E). Rukojeť TransMount SmartSling má integrovaný ovládací panel s OLED obrazovkou pro intuitivní ovládání celého gimbalu a nastavení fotoaparátu (např. ostření nebo zoomování). Poskytuje flexibilní způsoby držení gimbalu. Schopnost naklonit rukojeť usnadňuje přechod z běžné výšky do nízkých úhlů. K dispozici jsou speciální tlačítka pro různé režimy sledování, mezi kterými můžete rychle přecházet bez přemýšlení.

Široká kompatibilita s profi příslušenstvím
Rukojeť i stabilizátor jsou opatřeny závitovými otvory, díky kterým je CRANE 3S kompatibilní s celou škálou příslušenství jako je např. EasyRig, motorizovaný Dolly vozík, kamerový jeřáb nebo systém Cable Cam. Tím snadno dosáhnete ideální pracovní polohy pro všechny typy produkce a získáte požadované záběry bez kompromisů.

Stolní stativ, který je součástí balení, poskytuje stabilitu gimbalu a umožňuje rychlé složení systému, když se zrovna nenatáčí. I po celodenní práci s tímto vybavením nebudete unaveni a zůstanete svěží.

Nový systém dvojitých zámků a jednoduché vyvážení
Nové řešení tříosé aretace bez mezer přináší výbornou stabilitu bez otřesů. Nově vytvořený uzamykací systém může uzamknout tři osy bez znatelného otáčení. Modulární konstrukce je integrována s dvojitými zámky, aby byla zajištěna 100% bezpečnost fotoaparátu na závitu během cestování nebo skladování. Vícero rozhraní gimbalu bylo navrženo s použitím bezpečnostních zámků pro zvládnutí vysoké intenzity natáčení ve všech směrech.

Více energie
CRANE 3S je vybaven portem DC-IN s podporovaným vstupem až 25.2V pro přímé nabíjení. Vestavěné baterie dokážou gimbal napájet po dobu 12 hodin, což je nárůst o 35 % oproti předchozímu modelu. Ke svému dobití potřebují baterie pouhé 4 hodiny.

Dalším novým možným zdrojem energie je bateriový pack TransMount PowerPlus (volitelné příslušenství), který pojme šest baterií typu 18650. Tím získáte více síly a energie, abyste se dokázali přizpůsobit neustálým intenzivním pohybům, a ještě k tomu poslouží jako kompaktní rychlonabíjecí powerbanka pro vaše další zařízení. S tímto bateriovým packem získáte provozní dobu 21 hodin.

Dálkové ovládání a přenos obrazu
Stejně jako u předchozích modelů LAB a Weebill, Crane 3S nabízí možnost vytvoření bezdrátového spojení s chytrým telefonem a ten využít pomocí přenosového modulu jako dálkový ovladač. S podporou bezdrátového full HD (1080p) videa funguje chytrý telefon jako monitor. Tím získáte přehled o důležitých nastaveních a pomoc při kompozici obrazu.

Kromě přenosu HD obrazu bezproblémově propojí ViaTouch 2.0 gimbal s chytrým telefonem nebo fotoaparátem. Tak lze upravit v reálném čase různá nastavení jako je například rychlost sledování, clona, ISO, rychlost závěrky apod. Intuitivní ovládání a sledování v reálném čase máte tak doslova na dotek prstu.

Modul TransMount pro přenos obrazu
Zcela nový modul pro přenos obrazu umožňuje křišťálově čistou jasnost s 1080p při 30fps. Maximální vzdálenost pro přenos obrazu je 100 metrů. Spolu s funkcemi LUT, Pseudocolor, Focus peaking, Zebra Stripes a dalšími lze snadno dosáhnout profesionálního monitorování a publikování v živém přenosu. Díky externímu modulu TransMount pro přenos obrazu získáte lepší použitelnost stabilizátoru. Modul vám umožňuje přidat ke stabilizátoru až 3 samostatná zařízení, ať už se jedná o chytrý telefon, tablet nebo profesionální monitor (doplňkové příslušenství).

Hlavní vlastnosti:

Nosnost až 6,5 kg
Pro digitální zrcadlovky, bezzrcadlovky i profesionální videokamery
Závity pro kompatibilitu s profi video příslušenstvím jako jeřáby, motorizované vozíky apod.
Ergonomická modulární konstrukce s odnímatelnou rukojetí
Systém dvojitých zámků ramen a jednoduché vyvážení
Inteligentní vyvažování a kalibrace jednotlivých ramen
Baterie poskytující provoz až 12 hodin, s bateriovým packem až 21 hodin
Snadná manipulace
Bezdrátového připojení, ovládání a přenos obrazu s chytrým telefonem


Obsah balení:

Stabilizátor Crane 3S
Skladovací pouzdro
Rukojeť EasySling
Prodlužovací rameno
Rychloupínací destička
Základna adaptéru pro rukojeť EasySling
Podpěra objektivu
Nabíjecí kabel USB-C
Ovládací kabel pro fotoaparáty Canon (microUSB - USB-C)
Trubky na podpěru delších a těžších objektivů
Nabíječka baterií
Li-Ion baterie 18650 (2600 mAh)
Imbusové klíče M1.3, M2.5 a M4
Ovládací kabel pro fotoaparáty Canon miniUSB - USB-C
Ovládací kabel pro fotoaparáty Panasonic USB-C - USB-C
Ovládací kabel pro fotoaparáty Sony USB-C - Multi
Stativ
Mezidestička
1/4-20 šroub
Rychlý návod

Parametry

Typ příslušenstvíOstatní příslušenství